הרב אפרים בן צבי נולד וגדל בנתניה למשפחה מסורתית. . הוא למד חשמל רכב ובצה"ל שירת בחיל חימוש. למד קבלה בישיבת מגלה עמוקות ואחר כך בישיבת ' חצות לילה ולב יהודה בירושלים ', למד פילוסופיה באוניברסיטת תל-אביב ולימודי חוץ באוניברסיטה בקליפורניה שם למד נטורופטיה וקיבל תואר ד"ר (שאינו מוכר בארץ), ובמקביל נמשך גם לתחום הרפואה האלטרנטיבית.

הרב אפרים בן צבי הוא מפעל של חסד ואהבת ישראל העוטפת את כל נאמניו באהבה נדירה החוצה מגזרים, קבוצות אתניות כאלו ואחרות, מבלי לתייג אדם על פי מוצאו, צבע עורו, והשתייכותו הדתית. כל בני ישראל באשר הם שם חילונים, מסורתיים, דתיים, חרדים, חיילים ואלופי צה״ל, חברי כנסת, שרים, אומנים ואנשי אקדמיה, כולם ימצאו אצל הרב חיבוק אוהב והכוונה כנה וקדושה על פי השגותיו בספרים הקדושים ובספרי הקבלה והזוהר. הרב נותן יעוץ והכוונה רוחנית קבלית, מעביר קורסים, הרצאות ושיעורי תורה, מדי שבוע מקיים תיקון באזור המרכז לקהל הרחב, ומתנדב בעמותת 'לב של ילד' – עמותה המסייעת לחולים ובני-משפחותיהם ועוד.

פעילותו של הרב

אחרי שנים רבות בעולם התורה כאברך, תלמיד, מורה, מלמד ורב קהילות – שקע הרב בלימוד תורת הנסתר והקבלה של העם היהודי. שם קיבל הרב מתנה עצומה מהשם יתברך בגילוי הכוח הטמון בין דפי תורת הסוד לסיוע להמונים. כבר כמעט שלושה עשורים, דולה הרב ממעייני רזי התורה עצות, ברכות וישועות לרבבות מבני ובנות ישראל הקדושים. רבים זכו לישועות מעל הטבע מברכותיו ועצותיו הקדושות של הרב – מאז שהחל ועד עצם היום הזה.

הרב משדר ברדיו ללא הפסקה FM 103 , ברדיו קול רגע FM 96 וברדיו צפון FM 104.5 בתוכניות עם מאות אלפי מאזינים, כותב טור קבוע ברשת מקומוני השקמה עם הפצה של חצי מיליון עותקים, ועוד מגוון של פעילויות רחבות היקף.

את כל הפעילויות האלה מקיים הרב על מנת להפיץ את דבר השם בעולם ואת דרכו המיוחדת הבנויה על אהבת ישראל ללא גבולות ומיצרים, כערך עליון ומוביל. הרב הינו נצר למייסד החסידות כבוד קדושת הבעש"ט הקדוש זכותו יגן עלינו שהיה הראשון בין צדיקי העולם להוריד את סודות הזוהר והקבלה להמוני העם ולא שיהיו נכס אלום ליחידי סגולה ולצדיקים גדולים. כמו סבו הקדוש הרב פנחס משאש זצ"ל הרב אפריים מוריד את סודות הקבלה אל האדם הפשוט ביותר על מנת להביא מזור וישועה לכל נפש יהודית מכוח התורה הזו ומחסד השם יתברך על בניו אהוביו.

ביתו של הרב המקובל אפרים בן-צבי שליט"א, בהרי ירושלים, פתוח לכל נפש בישראל בכל עת – לקבלת ברכות ועצות, תשובות, ייעוץ והכוונה בענייני: פרנסה, יחסים בין אישיים, בריאות, עין רעה, זוגיות, שינויים בחיים, מגורים, שלום בית ועוד. מאות אנשים פוקדים מידי חודש את לשכת הרב בירושלים – הרואה אל נבכי נפש האדם ומייעץ עפ"י הספרים הקדושים בתורת הנסתר.

כל שעליכם לעשות הוא לצלצל על מנת לקבוע פגישה עם הרב ולהגיע והשם הטוב יעזור שכל אחד ואחת ימצאו על ידי שליחותו של הרב את הישועה להם הם מצפים, אמן!!!

לתיאום פגישה או התייעצות עם המקובל הרב אפרים בן צבי

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות